пʼятниця, 4 квітня 2014 р.

Чужа війна - свій біль

    
                                     
 
Під таким гаслом у центральній районній бібліотеці 13 лютого 2014 року відбулася зустріч з   воїнами - інтернаціоналістами Роздільнянщини , приурочена до 25 - річчя виводу радянських військ з Афганістану.


У залі зібралося чимало гостей , серед яких - постійні читачі бібліотеки , учні школи - гімназії    № 1 м. Роздільна на чолі з педагогом - організатором О.М.Стрункіною , жителі нашого міста.


Зі словом до присутніх звернувся голова районної Спілки ветеранів Афганістану В.І.Подгородецький.Спогадами поділилися і воїни - інтернаціоналісти , наші земляки М.М.Поточний та О.В.Годунов.


Взяв участь у заході і заступник голови обласної Спілки ветеранів Афганістану О.В.Брагін. Олександр Васильович також подарував аудиторії декілька авторських пісень.


Також під час зустрічі чудові віршовані рядки продекламували вихованці міської школи - гімназії № 1 Н.Добровольський , Т.Ципкова , В.Сімаченко та К. Ряжева.


Присутні мали нагоду подивитися відеоролик " Афганістан 1988 " ( підготовлений координатором Інтернет - центру Л.М.Поліщенко )На завершення ведучі бібліотекарі Н.С.Коновалова та Н.Д.Василенко звернули увагу, що війни не завершуюються безслідно , і українці бережуть у серцях пам'ять про своїх героїв.


Немає коментарів:

Дописати коментар